دوچرخه برقی کوهستانی Fat Tire
معرفی محصول
| چرخ دنده ها | 7 سرعت |
| مواد قاب | آلیاژ آلومینیوم |
| سایز چرخ | 20*4" |
| ولتاژ | 48V |
| منبع تغذیه | باتری لیتیومی |
| سیستم ترمز | ترمز دیسکی |
| ظرفیت باتری | 15.6 ~ 20 Ah |
| سایر صفات | |
| گشتاور | 60-70 نیوتن متر |
| محل مبدا | ژجیانگ، چین |
| نام تجاری | داتبائو |
| شماره مدل | SMT-EB٪ 7b٪ 7b1٪ 7d٪ 7d٪ 7b٪ 7b2٪ 7d٪ 7d |
| محدوده در هر توان | 60 - 90 کیلومتر |
| حداکثر سرعت | 30-50کیلومتر در ساعت |
| زمان شارژ | >3 ساعت |
| موقعیت موتور | موتور هاب عقب |
| موقعیت باتری | لوله پایین |
| زمان شارژ | {0}}ساعت، DC42V3.0A |
| حداکثر بار | 120 کیلوگرم |
| ابزار | چراغ LED پنل LCD، کلید روشن/خاموش، دسته تنظیم سرعت |
| حداکثر سرعت | 25 تا 50 کیلومتر در ساعت |
| وزن محصول | NW 43 کیلوگرم، GW46 کیلوگرم با بسته بندی |
| محدوده در هر شارژ | 60 تا 90 کیلومتر |
| باتری | 48V15.0~20Ah باتری لیتیومی |
| قدرت موتور | موتور توپی براشلس 48V1000W |
| مواد قاب | آلیاژ |
| گواهینامه | Ce |
| بسته بندی و تحویل | |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی شده در کارتن حمل شده از طریق دریا |
| بندر | NINGBO شانگهای YIWU |
| قابلیت ارائه | 10000 ست/ست در ماه |

دوچرخه برقی کوهستانی Fat Tire خود را معرفی می کنیم - تلفیقی استثنایی از قدرت، عملکرد، و طراحی ناهموار، با مهندسی دقیق برای فتح زمین های چالش برانگیز به راحتی. این دوچرخه برقی فقط یک سواری نیست. این دروازهای به سوی ماجراجوییهای هیجانانگیز است که ترکیبی بینظیر از فناوریهای پیشرفته و مهارتهای برتر را برای تجربه دوچرخهسواری بینظیر به سوارکاران ارائه میدهد.

در قلب این دوچرخه برقی مهیب، یک باتری لیتیوم یونی با ظرفیت 48 ولت 20 آمپری قرار دارد که مخزن عظیمی از انرژی را برای سوخت سفرهای شما فراهم می کند. صفحه نمایش LCD پیشرفته به عنوان مرکز فرماندهی شما عمل می کند و اطلاعاتی در زمان واقعی از وضعیت باتری و معیارهای عملکرد شما ارائه می دهد و تضمین می کند که همیشه کنترل سواری خود را در دست دارید. این دوچرخه با یک موتور هاب 1000 واتی قوی، قدرت بینظیری را ارائه میکند و شما را بدون زحمت از مسیرهای چالش برانگیز و شیبهای تند به پیش میبرد.

به لطف شارژر هوشمند ارائه شده، شارژ دوچرخه برقی شما هرگز راحت تر و کارآمدتر نبوده است. با سازگاری از ورودی AC100-240 تا خروجی DC54.6V 3A، فناوری شارژ هوشمند شارژ سریع را تضمین میکند، زمان خرابی را به حداقل میرساند و ماجراجوییهای سواری شما را به حداکثر میرساند.
تگ های محبوب: دوچرخه برقی کوهستانی تایر چربی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، تولید کنندگان دوچرخه کوهستانی تایر چربی چین, دوچرخه های الکترونیکی چربی تایر بزرگسالان, تمام تایر چربی زمین و دوچرخه های کوهستانی, آلیاژ آلومینیوم دوچرخه برقی کامل تعلیق, دوچرخه های خارج از جاده, Hub vir elektriese fiets, دوچرخه E-Mountain Trail Fat Tire
یک جفت: دوچرخه کوهستان E تاشو
بعدی: Fat Tire Ebike تاشو
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید








