دوچرخه برقی تایر چربی با
معرفی محصول
| چرخ دنده ها | 7 سرعت |
| مواد قاب | آلیاژ آلومینیوم |
| سایز چرخ | 20" |
| ولتاژ | 48V |
| منبع تغذیه | باتری لیتیومی |
| سیستم ترمز | ترمز دیسکی |
| ظرفیت باتری | 10.5 هجری قمری |
| سایر صفات | |
| موقعیت موتور | موتور هاب عقب |
| موقعیت باتری | باتری یکپارچه |
| نوع هوشمند | سنسور بلوتوث الکترونیکی دیجیتال |
| محل مبدا | گوانگدونگ، چین |
| نام تجاری | داتبائو |
| شماره مدل | دانلود: DGCS-K8.pdf |
| محدوده در هر توان | 31 - 60 کیلومتر |
| حداکثر سرعت | 30-50کیلومتر در ساعت |
| گشتاور | 70-80 نیوتن متر |
| زمان شارژ | >3 ساعت |
| نام محصول | دوچرخه برقی تاشو |
| باتری | باتری لیتیومی 48 ولت 10.5 آمپر ساعتی |
| قدرت موتور | 750W |
| نمایش دادن | نمایشگر دیجیتال LCD |
| ترمز | ترمز دیسکی هیدرولیک |
| چنگال | چنگال سوسپریشن |
| لاستیک | 20" |
| ظرفیت بار | 150 کیلوگرم |
| تروتل | دریچه گاز نیم دور |
| کنترل کننده | 9 لوله 25A مثبت بازالت بدون براش |
| قابلیت ارائه | 600 قطعه/قطعه در ماه |

دوچرخه برقی تایر چربی تاشو را معرفی می کنیم، ترکیبی عالی از نوآوری و راحتی، که برای ارتقای تجربه سواری شما به ارتفاعات جدید طراحی شده است. قاب این دوچرخه استثنایی که با دقت ساخته شده است از آلیاژ آلومینیوم سبک وزن و بادوام ساخته شده است که یک سواری محکم و در عین حال چابک را تضمین می کند. با وزن تنها 30 کیلوگرم، کل وسیله نقلیه تعادل ایده آلی بین استحکام و قابلیت حمل برقرار می کند.

روی زین شیک و ضخیم بنشینید که سواری راحت را تضمین می کند، چه در حال گشت و گذار در خیابان های شهر یا کاوش در مسیرهای خارج از جاده باشید. گنجاندن متفکرانه چراغهای جلو و چراغهای عقب نه تنها دید شما را در شرایط کم نور افزایش میدهد، بلکه حس مدرنیته را به طراحی دوچرخه اضافه میکند.

دوچرخه برقی Folding Fat Tire ما که به باتری قدرتمندی مجهز شده است، با یک بار شارژ، مسافت قابل توجه 40 کیلومتری را دارد. این بدان معناست که میتوانید از سواریهای طولانیمدت بدون نگرانی از تمام شدن برق لذت ببرید. ظرفیت بالای باتری تضمین می کند که سفرهای شما نه تنها راحت، بلکه قابل اعتماد نیز هستند.

فردیت خود را با انتخاب از بین رنگهای مختلف بیان کنید، یا یک قدم فراتر بروید و رنگی سفارشیشده را انتخاب کنید که با سبک شخصی شما همخوانی دارد. انعطاف پذیری در انتخاب رنگ تضمین می کند که دوچرخه برقی شما نه تنها یک وسیله حمل و نقل بلکه بازتابی از سلیقه منحصر به فرد شما باشد.

تعهد ما به ارائه یک تجربه سواری برتر با قیمت مناسب تکمیل می شود. ما به عنوان یک محصول فروش مستقیم در کارخانه، کیفیت و قیمت مناسب را در یک بسته بی نظیر به شما ارائه می دهیم. ما از شما دعوت میکنیم تا با استفاده از این فرصت، آینده دوچرخهسواری را با دوچرخه برقی Folding Fat Tire ما جویا شوید و سفارش دهید. فرصت تغییر مسیرهای خود را از دست ندهید - همین امروز پرس و جو کنید و سفارش دهید!
تگ های محبوب: دوچرخه برقی تایر چربی تاشو با دوچرخه برقی تایر چربی تاشو چین با تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه, تایر چربی بزرگسالان E Bikes, دوچرخه آلیاژ تعلیق کامل برقی, دوچرخه چربی, دوچرخه های برقی تایر, تعلیق کامل دوچرخه های برقی با چرخ های 26 اینچی, دوچرخه های الکترونیکی تاشو
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید








