دوچرخه کوهستان جوان
دوچرخه کوهستان جونیور برای کاشفان جوان طراحی شده است، مجهز به یک قاب فولادی مقاوم و چرخهای 18 اینچی برای پیمایش در زمینهای مختلف است. این دوچرخه دارای دنده تک سرعته است و دارای چرخهای آموزشی برای حمایت از مبتدیان، تمرکز بر ایمنی و ایجاد اعتماد است. مقدمه ای ایده آل برای دوچرخه سواری در کوهستان برای کودکان است که بر دوام و طراحی مناسب برای کودکان تأکید دارد.
معرفی محصول
| مواد چنگال | فولاد |
| چرخ دنده ها | تک سرعته |
| اندازه چرخ | 18" |
| مواد قاب | فولاد |
| سیستم ترمز | خط ترمز |
| سایر صفات | |
| جنس رینگ | آلیاژ آلومینیوم |
| چرخ های آموزشی | بله |
| نوع قاب | قاب کامل ضد ضربه |
| محل مبدا | هبی، چین |
| نام تجاری | دائودبائو |
| شماره مدل | KAQ-XKJN |
| تعلیق چنگال | بله |
| وزن ناخالص | 9.5 کیلوگرم |
| وزن خالص | 8.5 کیلوگرم |
| نوع پدال | پدال معمولی |
| طول (متر) | 0.95-1.15m |
| ظرفیت بار | 120 کیلوگرم |
| نام محصول | دوچرخه بچه ها |
| اندازه | 18" 20"22" |
| لبه | رینگ آلیاژ آلومینیوم |
| چنگال | چنگال فولادی |
| ترمز | ترمز دستی |
| زین | چرم نرم |
| نوع چرخ | چرخ های هوا 20 اینچی |
| اندازه چرخ | 20x2.125/2.4 |
| روش های حمل و نقل | دریا |
| مزیت | کارخانه مستقیم |
| بسته بندی و تحویل | |
| جزئیات بسته بندی | 1 عدد / کارتن با انگلیسی یا شما درخواست راهنمای زبان را دارید با کارتن 5 لایه قهوه ای یا جعبه رنگی |
| بندر | تیانجین یا چینگدائو |
| توانایی تامین | 10000 قطعه/قطعه در ماه |


تعویض دنده و ترمز دیسکی عالی: دنده عقب شیمانو با 7 سرعت بالا رفتن از تپه ها را آسان تر می کند، در حالی که دنده های پیچشی تعویض دنده را در حین سواری نرم و آسان می کند. این دوچرخه کوهستانی کودکانه دارای ترمز دیسکی جلو و عقب است که قدرت توقف مطمئنی را ارائه می دهد.


مسیرهای سواری ایمن تر: استفاده از پیشرانه سریع 7-SHIMANO بسیار کارآمد است. ترمزهای دستی دوگانه دارای ترمز عالی با زمان پاسخگویی سریع هستند. پدال های رزینی ضد لغزش با بازتابنده؛ لاستیک های چاق نیز کار بسیار خوبی برای ایجاد کشش کافی بر روی هر سطحی - شن، باتلاق، گل، برف یا پیاده رو انجام می دهند.

تگ های محبوب: دوچرخه کوهستان جوان، تولید کنندگان دوچرخه کوهستان جوان چین، تامین کنندگان، کارخانه, چرخه 14 اینچی, شاخ برای دوچرخه بچه های باتری, دوچرخه دختران آلیاژ منیزیم, دوچرخه تعادل چند منظوره, دوچرخه های جوانان ارتقاء ویژه, دوچرخه جوانان برای استفاده حرفه ای
یک جفت: دوچرخه کوهستان 16 اینچی
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید




