دوچرخه برقی باطری
معرفی محصول
| چرخ دنده ها | 7 سرعت |
| مواد قاب | فولاد |
| سایز چرخ | 24" |
| ولتاژ | 36V |
| منبع تغذیه | باتری لیتیومی |
| سیستم ترمز | ترمز دوبل V |
| ظرفیت باتری | 8 آه |
| سایر صفات | |
| موقعیت موتور | موتور توپی جلو |
| موقعیت باتری | باتری یکپارچه |
| نوع هوشمند | الکترونیک، دیجیتال |
| محل مبدا | تیانجین، چین |
| نام تجاری | داتبائو |
| شماره مدل | دانلود: TJFSD-F12.pdf |
| محدوده در هر توان | 10 - 30 کیلومتر |
| حداکثر سرعت | 30-50کیلومتر در ساعت |
| گشتاور | 70-80 نیوتن متر |
| زمان شارژ | <1 hour |
| نام تجاری | FYCL |
| نام محصول | دوچرخه برقی شهری |
| باتری | باتری لیتیوم 36 ولت |
| تایپ کنید | دوچرخه الکترونیکی 24 اینچی |
| قدرت موتور | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| لوگو | لوگوی سفارشی |
| سرعت | 30 تا 50 کیلومتر در ساعت |
| کنترل کننده | براشلس هوشمند |
| کلید واژه ها | دوچرخه الکتریکی |
| ترمز | براکت دیسکی |
| بسته بندی و تحویل | |
| جزئیات بسته بندی | 1pc٪ 2fctn |
| قابلیت ارائه | 500 ست/ست در روز |

دوچرخه برقی باتری ما را معرفی می کنیم، تلفیقی یکپارچه از سبک، عملکرد، و راحتی، که با دقت طراحی شده است تا تجربه سواری شما را متحول کند. این دوچرخه شاهدی بر نوآوری است که دارای طراحی پیشرفته و فناوری پیشرفته است و آن را به انتخابی عالی برای سواران باهوشی تبدیل می کند که خواهان عملکرد و ظرافت هستند.

در هسته خود، این دوچرخه برقی دارای قاب مسیر کابل داخلی 700C-16 اینچی از آلیاژ آلومینیوم فوق سبک و بادوام است که به طرز ماهرانه ای با محفظه های مخفی برای ظاهری براق و ساده طراحی شده است. این دوچرخه همراه با دوشاخه جلویی کاملاً آلومینیومی که ضربهگیر را دارد، به راحتی با زمینهای مختلف برخورد میکند و حتی در جادههای پر از دستانداز، رانندگی نرم و راحت را تضمین میکند.

فرمان پروانه و ساقه آلیاژ آلومینیوم که با در نظر گرفتن راحتی سوار طراحی شده است، چسبندگی آرام و ارگونومیکی را ارائه می دهد و امکان کنترل و مانور بی دردسر را فراهم می کند. زین با دقت ساخته شده است تا دارای الاستیک بالا و ارگونومیک باشد و تجربه ای از صندلی های با شکوه و پشتیبانی را حتی در طول سواری های طولانی تضمین کند.

برای یک ماجراجویی دوچرخهسواری استثنایی با شیفتر پیشرفته SHIMANO 21-سرعت شست، دنده جلو TZ31 و دنده عقب M310 که امکان تعویض یکپارچه دنده و دقت بینظیر در هنگام سواری را فراهم میکند. ترمزهای دیسکی مکانیکی کابل کش قدرت توقف قابل اعتمادی را ارائه می دهند و ایمنی و اطمینان شما را در جاده تضمین می کنند.
تگ های محبوب: دوچرخه برقی باتری، تولید کنندگان دوچرخه برقی باتری چین، تامین کنندگان، کارخانه, Collapsible Fat City City E Bikes, دوچرخه برقی با چرخ های 26 اینچی, دوچرخه های کوهستانی برقی با لاستیک های چربی, دوچرخه های برقی سبک برای بزرگسالان در شهر, دوچرخه برقی 14 اینچی قابل حمل, دوچرخه برقی باتری قابل جابجایی
یک جفت: دوچرخه برقی برای بزرگسالان
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید




