دوچرخه برقی تاشو STEP-THRU
معرفی محصول
| چرخ دنده ها | 7 سرعت |
| مواد قاب | آلیاژ آلومینیوم |
| سایز چرخ | 20" |
| ولتاژ | 48V |
| منبع تغذیه | باتری لیتیومی |
| سیستم ترمز | ترمز دیسکی |
| ظرفیت باتری | 15.6 هجری قمری |
| سایر صفات | |
| گشتاور | 60-70 نیوتن متر |
| زمان شارژ | >3 ساعت |
| موقعیت موتور | موتور هاب عقب |
| موقعیت باتری | لوله پایین |
| عرض لاستیک | 20*4 |
| محل مبدا | تیانجین، چین |
| نام تجاری | داتبائو |
| شماره مدل | دانلود: DGCS-K10.pdf |
| محدوده در هر توان | 31 - 60 کیلومتر |
| قاب | آلیاژ آلومینیوم |
| چنگال | چنگال تعلیق |
| باتری | 48 ولت 15.6 هجری قمری |
| موتور | 48v 500W |
| لاستیک | کندا 20*4 |
| ترمز | دیس ترمز |
| دنده ریل | SHIMANO 7-سرعت |
| زین اسب | زین بلندتر |
| حداکثر سرعت | 32 کیلومتر در ساعت |
| شارژر | 36*2 |
| بسته بندی و تحویل | |
| جزئیات بسته بندی | 1. 95% SKD، 85% RKD، CKD; 2. 5-مقوا لایه ای، با 2-کاغذ قهوه ای لایه بسته شده 3-کاغذ موجدار لایه، ضد رطوبت و جذب ضربه است. 3. کیسه پلاستیکی در داخل مقوا قرار داده شد. 4. با توجه به درخواست مشتری. |
| بندر | تیانجین |

دوچرخه برقی تاشو Step-Thru را معرفی می کنیم، ترکیبی قابل توجه از راحتی، آسایش، و رفت و آمد سازگار با محیط زیست. این دوچرخه الکتریکی که با دقت ساخته شده و برای تطبیق پذیری طراحی شده است، یک تغییر بازی در دنیای تحرک شهری است. با تمرکز بر ارائه یک تجربه سواری بدون درز، یک قاب فولادی با کربن بالا، وزن خالص 30 کیلوگرم، و مجموعه ای از ویژگی ها را ارائه می دهد که برای مسافران مدرن مناسب است.

قاب فولادی با کربن بالا نه تنها دوام دوچرخه را تضمین می کند، بلکه به طراحی سبک وزن آن کمک می کند و حمل و نقل آن را آسان می کند. این دوچرخه برقی تاشو Step-Thru با وزن تنها 30 کیلوگرم، تعادل کاملی بین استحکام و قدرت مانور ایجاد می کند و به راکبان اجازه می دهد تا به راحتی در خیابان های شهر حرکت کنند.

دوچرخه سواری با افزایش تجربه سواری، مجهز به چنگال جلویی ضربهگیر است که برای جذب ضربههای سطوح ناهموار طراحی شده و سواری نرم و راحت را ارائه میکند. طراحی گام به گام یک لایه دسترسی اضافی اضافه می کند، که سوار کردن و پیاده کردن دوچرخه را برای دوچرخه سواران در هر سنی آسان می کند.
تگ های محبوب: دوچرخه برقی تاشو پله ای تاشو، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه دوچرخه برقی تاشو چین, تمام دوچرخه کوه برقی تایر چربی زمین, دوچرخه الکترونیکی چربی خیس شده, دوچرخه برقی جمع و جور, دوچرخه های کوهنوردی با باتری های قابل جدا شدن, دوچرخه برقی تایر چربی قابل حمل, STEM vir elektriese fiets
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







