دوچرخه برقی کوهستانی برفی
معرفی محصول
| چرخ دنده ها | 7 سرعت |
| مواد قاب | آلیاژ آلومینیوم |
| سایز چرخ | 26" |
| ولتاژ | 48V |
| منبع تغذیه | باتری لیتیومی |
| سیستم ترمز | ترمز دیسکی |
| ظرفیت باتری | 10.5 هجری قمری |
| سایر صفات | |
| موقعیت موتور | موتور هاب عقب |
| موقعیت باتری | باتری یکپارچه |
| نوع هوشمند | سنسور، الکترونیکی، دیجیتال |
| محل مبدا | گوانگدونگ، چین |
| نام تجاری | DAODEBAO |
| شماره مدل | DGCS-X{1}} |
| محدوده در هر توان | >60 کیلومتر |
| حداکثر سرعت | 30-50کیلومتر در ساعت |
| گشتاور | 70-80 نیوتن متر |
| زمان شارژ | >3 ساعت |
| نام محصول | دوچرخه کوهستان برقی |
| باتری | باتری لیتیومی 48 ولت 10.5 آمپر ساعتی |
| قدرت موتور | 500W |
| نمایش دادن | نمایشگر دیجیتال LCD / ابزار MPH |
| ترمز | ترمز دیسکی هیدرولیک |
| چنگال | چنگال سوسپریشن |
| لاستیک | 26*4.0 |
| ظرفیت بار | 200 کیلوگرم |
| گزینه های شارژر لیپو | 48V2A /100~240Vac 50-60Hz |
| حالت سواری | رانندگی با برق خالص + کمک پدال |
| قابلیت ارائه | 600 قطعه/قطعه در ماه |

دوچرخه برقی Mountain Snow را معرفی می کنیم، تجسمی از قدرت، تطبیق پذیری و طراحی پیشرفته که ماجراجویی های خارج از جاده شما را به ارتفاعات جدیدی می برد. این دوچرخه الکتریکی که با دقت و توجه به جزئیات طراحی شده است، برای پاسخگویی به خواسته های ماجراجوترین سواران طراحی شده است و تجربه ای بی نظیر را در فضای باز عالی تضمین می کند.

دوچرخه برقی کوهستان برفی با اندازه تایرهای قوی 26*4{2}} بدون زحمت با زمین های چالش برانگیز برخورد می کند و کشش و پایداری بی نظیری را ارائه می دهد. گزینه های رنگی قابل تنظیم به شما این امکان را می دهد که با سبکی سوار شوید و شخصیت خود را در حین حرکت در مناظر پوشیده از برف یا مسیرهای کوهستانی بیان کنید. قاب سبک وزن و در عین حال بادوام آلیاژ آلومینیوم، با وزن خالص 29 کیلوگرم، تعادل کاملی بین قدرت و قدرت مانور ایجاد می کند.

این دوچرخه برقی با یک موتور همه کاره 350 وات-1000 وات تکمیل شده با پره های G، محدوده سرعتی پویا را از 25/ساعت راحت تا 50/ساعت هیجان انگیز ارائه می دهد. باتری لیتیومی که در ظرفیت های 48V10.4A تا 48V25A موجود است، برد قابل توجه 40 کیلومتر تا 80 کیلومتر را تضمین می کند و به شما امکان می دهد بدون نگرانی سفرهای طولانی را آغاز کنید.

صفحه نمایش بزرگ رنگی کنترل مرکزی هوشمند، ضدآب P68، به عنوان مرکز عصبی دوچرخه عمل می کند و اطلاعاتی را در زمان واقعی درباره سواری شما ارائه می دهد. سه حالت رانندگی - حالت برقی خالص، حالت کمکی، و حالت سواری با نیروی انسانی - به شما این امکان را میدهد تا تجربه دوچرخهسواری خود را متناسب با ترجیحات و سطوح انرژی خود تنظیم کنید.

ایمنی بسیار مهم است و دارای ترمزهای دیسکی مکانیکی ویژه، کانکتور ضد آب که چراغ جلو و بوق را کنترل می کند، و عملکرد چراغ ترمز چرخش چپ و راست چهار در یک در چراغ عقب. چنگال جلوی ضربهگیر زرد روغن ماشین برفی، راحتی سواری را افزایش میدهد و سفری آرام را حتی در زمینهای ناهموار تضمین میکند.
با ظرفیت بارگیری 150 کیلوگرم، دوچرخه برقی کوهستانی اسنو سواران با اندازه های مختلف را در خود جای می دهد و نوید یک ماجراجویی مشترک را برای همه می دهد. قیمت مناسب، همراه با فروش مستقیم کارخانه، شما را دعوت می کند تا همین امروز پرس و جو کنید و سفارش دهید و بلیط خود را برای سفری پر انرژی از میان کوهستان تضمین می کند. فرصت تعریف مجدد تجربه خارج از جاده خود را از دست ندهید - از دوچرخه برقی Mountain Snow به زندگی خود خوش آمدید!
تگ های محبوب: دوچرخه برقی برفی کوهستان، تولید کنندگان دوچرخه برقی برفی کوهستانی چین، تامین کنندگان، کارخانه, دوچرخه های بزرگسالان با ترمز هیدرولیک, دوچرخه های الکترونیکی قابل جمع شدن با کمک الکتریکی, دوچرخه های برقی با لاستیک های 14 اینچی برای بزرگسالان, دوچرخه های کوهستانی برقی برای بزرگسالان, دوچرخه برقی لاستیک چربی, دوچرخه الکترونیکی جاده ای با لاستیک های چربی
یک جفت: شهر دوچرخه تایر چربی تاشو
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید








