اسکوتر برقی دریفت
معرفی محصول
| تاشو | نه |
| محدوده در هر شارژ | 10-15کیلومتر |
| حداکثر سرعت | 21-30کیلومتر در ساعت |
| سایر صفات | |
| محل مبدا | ژجیانگ، چین |
| نوع هوشمند | بلوتوث، الکترونیکی |
| نام تجاری | داتبائو |
| شماره مدل | دانلود: SMT-D6.pdf |
| زمان شارژ | 2-3H |
| دسته بندی | اسکوتر سه چرخ |
| افراد قابل اجرا | یونیسکس |
| ظرفیت باتری | < 10Ah |
| قدرت موتور | 36V250W |
| ارتفاع پدال | 150 میلی متر |
| نوع و ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یونی 36V3600mAh |
| زاویه صعود | 10 درجه -30 درجه |
| لاستیک موتور | 8 اینچ جامد |
| مسافت پیموده شده در هر شارژ | 15 کیلومتر |
| نوع پلاستیک | پلی اتیلن |
| حداکثر بار | 120 کیلوگرم |
| اندازه | 1100*650*690 میلی متر |
| گواهینامه | Ce |
| بسته بندی و تحویل | |
| جزئیات بسته بندی | اندازه کارتن 69*54*21cm جهت سفارش ظرف کامل. |
| واحدهای فروش: | تک مورد |
| اندازه بسته تکی: | 69X56X28 سانتی متر |
| وزن ناخالص تک: | 15.{1}} کیلوگرم |

با اسکوتر برقی دریفت ما به دنیای هیجان و نوآوری خوش آمدید - جایی که فناوری برتر با ماجراجوییهای هیجانانگیز روبرو میشود. بیش از یک روروک مخصوص بچهها، ماشین دریفت الکتریکی ما نحوه سواری شما را بازتعریف میکند و تجربه هیجانانگیزی را برای سوارکاران در هر سنی ارائه میدهد.
قدرت و استقامت بی نظیر:

این اسکوتر برقی با قدرت موتور برتر خود، سواری را مانند سایرین ارائه می دهد. عجله را هنگام سر خوردن بدون زحمت، با موتوری که سرعت و کنترل را تضمین می کند، احساس کنید. همراه با باتری بادوام، ماجراجوییهای شما نه تنها هیجانانگیز، بلکه ماندگار نیز هستند. بدون نیاز به نگرانی در مورد شارژ مجدد مکرر - این اسکوتر به گونه ای طراحی شده است که با سبک زندگی پر انرژی شما مطابقت داشته باشد و ساعت های بی پایان لذت را ارائه دهد.
طراحی راحت نوآورانه:

سه چرخه برقی دریفت ما که با در نظر گرفتن راحتی شما طراحی شده است، چیدمان صندلی را فراهم می کند که به کودکان اجازه می دهد در مراحل رشد خود به راحتی بنشینند. روش منحصر به فرد فرمان ناب جریان طبیعی سواری را افزایش می دهد و آن را بصری تر، توسعه یافته تر و هماهنگ با مهارت های کودکان می کند. طراحی ارگونومیک تجربهای راحت و لذتبخش را تضمین میکند، در حالی که آنها در هنر دریفت مهارت دارند، اعتماد به نفس را افزایش میدهند.
تگ های محبوب: اسکوتر برقی رانش، تولید کنندگان اسکوتر برقی دریفت چین، تامین کنندگان، کارخانه, سه گانه برقی, وسیله نقلیه رانش برقی, KART سرگرمی کودکان و نوجوانان, ماشین رانش باتری لیتیوم, اسکیت های رانش موتوری, دوچرخه سه چرخ
یک جفت: دریفت ماشین الکتریکی
بعدی: نه
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید








