
Mobility 3 Wheel Scooter
اسکوتر سه چرخه برقی مخصوص بزرگسالان با صندلی تاشو برای معلولان
معرفی محصول
| قدرت | 501 - 800W |
| ولتاژ | 48V |
| نام تجاری |
داتبائو |
| حداکثر سرعت، بیشینه سرعت | کمتر یا مساوی 30 کیلومتر در ساعت |
| زمان شارژ (ساعت) | 5-7h |
| توانایی درجه | بزرگتر یا مساوی 25 درجه |
| مسافت پیموده شده رانندگی | 70-90کیلومتر |
| استفاده برای | مسافر |
| شماره مدل |
XL٪ 7b٪ 7b0٪ 7d٪ 7dH |
| گواهینامه | EEC، DOT، GCC |
| مسافران | 2 |
| اندازه لاستیک | 3.00-10 |
| محل مبدا | هبی، چین |
| اندازه | 1450*650*1000 میلی متر |
| استفاده | بار، مسافر، بار و مسافر |
| نوع بدن | باز کن |
| باتری | باتری سرب اسید 60V20AH |
| بسته حمل و نقل | جینجو |
| مشخصات | اندازه سفارشی |
| اصل و نسب | چین |
| ظرفیت باتری | دانلود: 48V20ah.000.000.000. |
| قدرت | 60V500W |
| بار نامی | <200KGS |
| بار رتبه بندی شده | 200 کیلوگرم |
| بسته بندی و تحویل | |
| بندر | تیانجین |
| قابلیت ارائه | 5000 قطعه/قطعه در هفته |


در قلب این اسکوتر استثنایی یک موتور قوی 500 وات قرار دارد که برای یک سفر هیجانانگیز و کارآمد، یک موج چشمگیر قدرت را ارائه میدهد. چه در خیابانهای شلوغ و چه در مسیرهای بیآرام، بدون زحمت از منظره شهر سر بزنید. سیستم ترمز دو دیسکی عقب، ترمز دقیق و قابل اعتمادی را تضمین می کند و حس کنترل و ایمنی بیشتری را به شما می دهد.


با استفاده از چراغهای LED داخلی و چراغهای راهنما مسیر خود را با اطمینان روشن کنید و دید را در هر دو سواری در روز و شب افزایش دهید. سیستم دنده عقب لایه ای از راحتی را اضافه می کند و پارک کردن و مانور دادن در فضاهای تنگ را آسان می کند. بین سه حالت سرعت جابجا شوید تا سواری خود را مطابق با ترجیحات خود تنظیم کنید، چه در حال و هوای یک سفر دریایی آرام باشید یا یک رفت و آمد سریع.


علاوه بر این، اسکوتر ما دارای قیمت رقابتی است و آن را به انتخابی غیرقابل مقاومت برای کسانی تبدیل می کند که به دنبال مقرون به صرفه بودن بدون افت کیفیت هستند. با فروش مستقیم کارخانه، می توانید از مزایای یک اسکوتر با کارایی بالا با قیمتی بی نظیر بهره مند شوید. فرصت را از دست ندهید تا تجربه رفت و آمد خود را متحول کنید - همین امروز اسکوتر Mobility 3 Wheel خود را پرس و جو کنید و سفارش دهید!
تگ های محبوب: اسکوتر 3 چرخ mobility، تولید کنندگان اسکوتر 3 چرخ تحرک چین، تامین کنندگان، کارخانه, pad elektriese fiets, baba speelgoed, Nesting speelgoed vir kleuters, slaapsakke, Kickstand vir kinderfiets, geanimeerde films vir kinders
یک جفت: سه چرخه برقی بزرگسالان
بعدی: نه
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
