دوچرخه برقی آفرود
معرفی محصول
| چرخ دنده ها | 7 سرعت |
| مواد قاب | آلیاژ آلومینیوم |
| سایز چرخ | 26" |
| ولتاژ | 48V |
| منبع تغذیه | باتری لیتیومی |
| سیستم ترمز | F&R - ترمز دیسکی با کابل کشی |
| ظرفیت باتری | 10.5 اه |
| سایر صفات | |
| گشتاور | ٪7b٪7b0٪7d٪7dNM |
| زمان شارژ | 3~6/H |
| موقعیت موتور | موتور هاب عقب |
| موقعیت باتری | لوله پایین |
| عرض لاستیک | 26*4 |
| محل مبدا | گوانگدونگ، چین |
| نام تجاری | داتبائو |
| شماره مدل | دانلود: DGCS-X5.pdf |
| محدوده در هر توان | 40 تا 45 کیلومتر |
| حداکثر سرعت | 30-50کیلومتر در ساعت |
| نام محصول | دوچرخه برقی تایر چربی |
| رنگ | رنگ سفارشی |
| قدرت موتور | 350W (500W/750W برای اختیاری) |
| حداکثر بار | 180 کیلوگرم |
| وزن خالص | 30 کیلوگرم |
| بسته بندی و تحویل | |
| جزئیات بسته بندی | در کارتن لایه 5- بسته بندی شده است |
| بندر | گوانگژو |
| قابلیت ارائه | 800 قطعه/قطعه در ماه |

فردیت خود را از طریق سفارشی سازی با انواع رنگ های موجود برای دوچرخه برقی آفرود خود بیان کنید. این دوچرخه که از آلیاژ آلومینیوم سبک وزن و در عین حال مستحکم ساخته شده است، تعادل کاملی بین قابلیت حمل و دوام برقرار می کند، وزن آن تنها 29 کیلوگرم است، در حالی که دارای ظرفیت بارگیری 150 کیلوگرم است، و از استحکام و پایداری در مسیرهای خارج از جاده شما اطمینان می دهد.

با موتور 350W{1}}W، مجهز به پره های 12G برای عملکرد بهتر، قدرت را آزاد کنید. باتری لیتیومی 48V10.4A{6}}V25A به سفر شما قدرت میبخشد و بردی چشمگیر از 40 تا 80 کیلومتر را فراهم میکند. چه در حال گشت و گذار با 25 ساعت آرام باشید و چه هوس افزایش آدرنالین در 45 ساعت در ساعت، دوچرخه برقی آفرود سواری هیجان انگیز و پویا را ارائه می دهد.

این دوچرخه که برای چالش های خارج از جاده طراحی شده است، دارای مجموعه کاسه یاتاقان قوی، اجزای شیمانو مانند شیفتر TX50، دنده عقب ZT50 و 7-چرخ آزاد سرعتی است که از انتقال نرم دنده در زمین های ناهموار اطمینان می دهد. چنگال جلوی ضربهگیر زرد روغنی و لاستیکهای مخصوص 26*4.0 سواری راحت، جذب ضربهها و عبور آسان از سطوح ناهموار را تضمین میکنند.
تگ های محبوب: دوچرخه برقی خارج از جاده، تولید کنندگان دوچرخه برقی خارج از جاده چین، تامین کنندگان، کارخانه, City Electric Bike, دوچرخه خسته کننده چربی قابل جمع شدن, دوچرخه های برقی تاشو با لاستیک چربی 20 اینچی, دوچرخه برقی تاشو برای بزرگسالان, رشد 7 دوچرخه تاشو, دوچرخه های برقی کوچک
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید







