دوچرخه برقی کوهستانی با باتری قابل جابجایی
معرفی محصول
| چرخ دنده ها | 7 سرعت |
| مواد قاب | آلیاژ آلومینیوم |
| سایز چرخ | 20" |
| ولتاژ | 48V |
| منبع تغذیه | باتری لیتیومی |
| سیستم ترمز | ترمز دیسکی |
| ظرفیت باتری | 12.5 آه |
| سایر صفات | |
| گشتاور | 30-50 نیوتن متر |
| محل مبدا | ژجیانگ، چین |
| نام تجاری | DAODEBAO |
| شماره مدل | DGCS-K7 |
| محدوده در هر توان | 31 - 60 کیلومتر |
| حداکثر سرعت | 30-50کیلومتر در ساعت |
| زمان شارژ | >3 ساعت |
| موقعیت موتور | موتور هاب عقب |
| موقعیت باتری | لوله صندلی |
| چنگال جلو | چنگال تعلیق MOZO |
| لاستیک | کندا |
| قدرت موتور | 48V500W |
| کنترل کننده | کنترلر هوشمند |
| دریچه گاز | دریچه گاز انگشت شست |
| نمایش دادن | نمایشگر LCD/LED |
| باتری | 48V10AH |
| پاس | سیستم کمک پدال هوشمند 1:1 |
| دامنه | 31-60کیلومتر |
| گواهینامه | CE CCC ISO9001 |
| بسته بندی و تحویل | |
| جزئیات بسته بندی | کارتن دو جداره 7 لایه، اندازه بسته بندی: 146*28*70 سانتی متر بسته و آرم سفارشی موجود است |
| بندر | شانگهای و نینگبو |
| قابلیت ارائه | 5000 قطعه/قطعه در ماه |

اوج ماجراجویی خارج از جاده را با دوچرخه برقی کوهستانی با باتری قابل جابجایی ما تجربه کنید، پیشگامی در قلمرو دوچرخهسواری برقی که بهطور یکپارچه با قدرت، دوام و تطبیقپذیری تلفیق میکند. این دوچرخه که در پس زمینه ای از رنگ های قابل تنظیم تنظیم شده است، فقط یک وسیله حمل و نقل نیست. این بیانیه فردیت است.

فریم، لوله صندلی، و دسته افقی که از آلیاژ آلومینیوم سبک وزن و در عین حال محکم ساخته شده است، به وزن خالص کلی 30 کیلوگرم کمک می کند و یک سواری چابک را بدون به خطر انداختن دوام ارائه می دهد. ظرفیت بارگیری 150 کیلوگرمی دوچرخه تضمین می کند که دوچرخه سواران با اندازه های مختلف را در خود جای دهد و آن را به یک همراه ایده آل برای هر ماجراجویی تبدیل می کند.

این دوچرخه برقی مجهز به ویژگیهای تخصصی، از جمله تخته فلای نیمبسته 20*4.0 ماشین برفی و چنگال جلویی مخصوص جذب ضربه به رنگ زرد روغن، برای فتح مسیرهای ناهموار کوهستانی طراحی شده است. شیفتر شیمانو TX50، دنده عقب ZT50 و چرخ آزاد سرعت شیمانو 7-تغییر دنده دقیقی را ارائه میدهند و کنترل و قدرت مانور شما را افزایش میدهند.

ایمنی و عملکرد بسیار مهم است، با یک سیستم روشنایی جامع، اتصالات ضد آب، و عملکرد چراغ ترمز یک طرفه در چراغ عقب. حسگر سرعت مغناطیسی 12- یکپارچه انتقال صاف بین سه حالت سواری را تضمین میکند: برق خالص، کمک برق الکتریکی، و سواری با نیروی انسانی.
تگ های محبوب: باطری قابل جابجایی دوچرخه برقی کوهستانی، تولید کنندگان دوچرخه کوهستانی باطری قابل جابجایی چین، تامین کنندگان، کارخانه, nul-emissie elektriese fiets, buis vir elektriese fiets, Hub vir elektriese fiets, het vir elektriese fiets gepraat, wiel vir elektriese fiets, vurk vir elektriese fiets
یک جفت: دوچرخه تاشو برقی تمام زمین
بعدی: دوچرخه برقی تایر چربی با
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید


