
تریک برقی برای بزرگسالان
آینده حرکت شخصی را با Electric Trike برای بزرگسالان ما تجربه کنید، راه حلی قدرتمند و کارآمد که برای تعریف مجدد رفت و آمد روزانه شما طراحی شده است. این تریک با داشتن یک موتور قوی 500 وات، عملکرد و قابلیت اطمینان را بدون دردسر ترکیب می کند و یک سواری پویا و لذت بخش را تضمین می کند.
معرفی محصول
| قدرت | 501 - 800W |
| ولتاژ | 60V |
| سایر صفات | |
| حداکثر سرعت، بیشینه سرعت | 30-50کیلومتر در ساعت |
| زمان شارژ (ساعت) | 5-7h |
| توانایی درجه | 15-20 درجه |
| مسافت پیموده شده رانندگی | 30-50کیلومتر |
| استفاده برای | مسافر |
| نوع بدن | باز کن |
| گواهینامه | Ccc |
| مسافران | 2 |
| سیستم ترمز | دیسک جلو + درام عقب |
| اندازه لاستیک | 14" |
| کاهش وزن | 100-200 کیلوگرم |
| ظرفیت بار | 300-400 کیلوگرم |
| شماره مدل | ایکس ال-Q7 |
| نام تجاری | داتبائو |
| محل مبدا | تیانجین، چین |
| اندازه | قابل تنظیم |
| نوع ترمز | ترمز الکترونیکی |
| تعلیق | سیستم تعلیق عقب |
| سبک | چراغ سر LED |
| نام محصول | سه چرخه برقی |
| نام آیتم | بوقلمون سه چرخه برقی |
| کلید واژه ها | سه چرخه برقی بزرگسالان |
| سیستم ترمز | ترمز دو درام جلو و عقب |
| سایز چرخ | 14 اینچ |
| نصب شده٪ 2fODM | تایید کنید |
| استفاده | سه چرخه سواری برقی |
| بسته بندی و تحویل | |
| جزئیات بسته بندی | بسته کارتن |
| قابلیت ارائه | 5000 قطعه/قطعه در ماه |


با وزن وسیله نقلیه 85 کیلوگرم، تریک برقی ما تعادل کاملی بین دوام و مانور ایجاد می کند و ثبات را بدون به خطر انداختن چابکی ارائه می دهد. حداکثر سرعت طراحی کمتر یا مساوی 30 کیلومتر بر ساعت و مسافت پیموده شده قابل توجه بیشتر یا مساوی 30 کیلومتر، آن را به همراهی ایده آل برای سفرهای کوتاه شهری و سفرهای طولانی تبدیل کرده و راحتی بی نظیری را برای سوارکاران به ارمغان می آورد.


تریک برقی ما قیمت رقابتی دارد و آن را به گزینه ای جذاب برای کسانی که کیفیت و مقرون به صرفه بودن را در اولویت قرار می دهند تبدیل می کند. با فروش مستقیم کارخانه، میتوانید این تریک نوآورانه را با قیمتی مناسب پرس و جو کرده و سفارش دهید، و مطمئن شوید که ترکیبی عالی از عملکرد، راحتی و مقرون به صرفه بودن را تجربه خواهید کرد.

تگ های محبوب: تریک برقی برای بزرگسالان، چینی برقی برای بزرگسالان تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه, Kindergrootte driewiel, E برای سالمندان, تریک های برقی برای بزرگترها, Voorskoolse driewiel, Trikes ارشد E, Klein driewiel
یک جفت: سه چرخه برقی
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
