
تریک برقی
با Electric Trike ما به آینده رفتوآمدهای شهری قدم بگذارید، شگفتانگیز مهندسی دقیقی که قدرت، نوآوری و عملی را با هم ترکیب میکند. هسته اصلی این تریک پیشرفته یک موتور مغناطیسی قدرتمند 500 وات 25-، موتور Zhengxuanbo است که یک سواری پویا و کارآمد را ارائه میدهد...
معرفی محصول
| قدرت | 501 - 800W |
| ولتاژ | 60V |
| شماره مدل | ایکس-ایکس-۱CP |
| حداکثر سرعت، بیشینه سرعت | 30-50کیلومتر در ساعت |
| زمان شارژ (ساعت) | 7-9h |
| توانایی درجه | 20-25 درجه |
| مسافت پیموده شده رانندگی | 50-70کیلومتر |
| استفاده برای | مسافر |
| نوع بدن | باز کن |
| گواهینامه | EEC |
| مسافران | 3 |
| سیستم ترمز | درام جلو + درام عقب |
| اندازه لاستیک | توپی چرخ آهنی تایر Dongyue 8-اینچ |
| کاهش وزن | 100-200 کیلوگرم |
| ظرفیت بار | 200-300 کیلوگرم |
| نوع رانندگی | برقی |
| نام تجاری | داتبائو |
| محل مبدا | هبی، چین |
| اندازه | 1630 میلیمتر x 750 میلیمتر x 1670 میلیمتر |
| قدرت | 501 - 800W |
| رنگ | رنگ سفارشی |
| نام محصول | سه چرخه سه چرخ |
| باتری | اسید سرب |
| موتور | بدون برس |
| سبک | چراغ LED |
| ترمز | ترمز جلو ترمز دوبل عقب |
| حداکثر سرعت (کیلومتر در ساعت) | 35-45کیلومتر در ساعت |
| کاهش وزن | 100-200 کیلوگرم |
| ولتاژ | 60V 72v |
| بسته بندی و تحویل | |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| بندر | بندر تیانجین یا چینگدائو |
| قابلیت ارائه | 3000 واحد/واحد در هفته |


به لطف محور اتصال پنج سوراخه کوچک Jusong، با دقت و اطمینان حرکت کنید و از هندلینگ روان و مطمئن اطمینان حاصل کنید. trike با یک باتری اختیاری 48/60 انعطافپذیری را ارائه میدهد که با یک کنترلکننده هوشمند لوله جهانی 48V-60V12-برای عملکرد بهینه تکمیل میشود. از میان طیف وسیعی از شارژرهای فرکانس متغیر هوشمند متناسب با نیازهای خاص خود، با گزینه هایی مانند 48V60/20/32AH در دسترس انتخاب کنید.


این تریک که برای راحتی و کاربردی طراحی شده است، دارای یک دوشاخه آلومینیومی هیدرولیک موتور سیکلت در جلو است که رانندگی راحت و کنترل شده ای را تضمین می کند. سیستم ضد سرقت با کنترل از راه دور دوگانه استارت یک دکمه لایه امنیتی بیشتری را اضافه می کند و به راحتی از سرمایه شما محافظت می کند.


تریک برقی ما با داشتن رنگ الکتروفورتیک و قاب پشتی پلاستیکی، نه تنها دارای سبکی است، بلکه دوام و انعطاف پذیری را نیز نوید می دهد. صندلی کودک تاشو حسی دوستانه برای خانواده میافزاید و به شما این امکان را میدهد که سواری را به راحتی با کودک خود به اشتراک بگذارید.

تگ های محبوب: trike برقی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه تریکی برقی چین, baba driewiel, سه چرخه برقی برای سالمندان, Prettige driewiel, Voorskoolse driewiel, Trikes ارشد E, سه چرخه
یک جفت: دوچرخه برقی تریک
بعدی: سه چرخه برقی
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
