
تریک های برقی برای سالمندان
مظهر راحتی و آسایش را با Trikes الکتریکی ما برای سالمندان تجربه کنید، که به طور متفکرانه طراحی شده اند تا نیازهای منحصر به فرد سوارکاران مسن را که به دنبال یک حمل و نقل مطمئن و راحت هستند، برآورده کند. این تریک ها که با یک موتور آهنربایی 500 واتی از Zhengxuanbo مهندسی شده اند، ...
معرفی محصول
| قدرت | 501 - 800W |
| ولتاژ | 48V |
| شماره مدل | XL-JKC (ایکس-جی کی کی) |
| حداکثر سرعت، بیشینه سرعت | کمتر یا مساوی 30 کیلومتر در ساعت |
| زمان شارژ (ساعت) | 7-9h |
| توانایی درجه | بزرگتر یا مساوی 25 درجه |
| مسافت پیموده شده رانندگی | 50-70کیلومتر |
| استفاده برای | مسافر |
| نوع بدن | باز کن |
| گواهینامه | Ce |
| مسافران | 3 |
| سیستم ترمز | درام جلو + درام عقب |
| اندازه لاستیک | 3.00-8 |
| کاهش وزن | 100-200 کیلوگرم |
| ظرفیت بار | 200-300 کیلوگرم |
| نوع رانندگی | برقی |
| نام تجاری | داتبائو |
| محل مبدا | تیانجین |
| اندازه | 132*71*65 |
| کلید واژه ها | سه چرخه موتوری برای بزرگسالان |
| رنگ | رنگ سفارشی |
| گواهینامه | Ce |
| موتور | 500W |
| ترمز | درام ترمز |
| کنترل کننده | 12 لوله |
| سرعت | 28 کیلومتر در ساعت |
| حداکثر بارگذاری | 200 کیلوگرم-300 کیلوگرم |
| لوگو | سفارشی شده |
| توانایی صعود | 25 درجه |
| بسته بندی و تحویل | |
| جزئیات بسته بندی | سه چرخه موتوری برای بزرگسالان بسته بندی شده در بسته بندی کارتن / قاب آهنی اختیاری است |
| قابلیت ارائه | 10000 تیغه / تیغه در هفته |


محور اتصال پنج سوراخه کوچک Jusong، همراه با باتری اختیاری 48/60، سازگاری و کارایی متناسب با ترجیحات فردی را ارائه می دهد. کنترلر هوشمند لوله 48 ولت -60V یونیورسال 12-عملکرد تریک را بهینه میکند و از یک سواری روان و پاسخگو اطمینان میدهد. از میان طیفی از شارژرهای فرکانس متغیر هوشمند اختیاری 48V60/20/32AH انتخاب کنید که تطبیق پذیری و راحتی در شارژ را فراهم می کند.


این تریک ها که با در نظر گرفتن راحتی بزرگسالان طراحی شده اند، دارای دوشاخه هیدرولیک جلو موتور سیکلت برای سواری نرم و کنترل شده هستند. بالشتک فوم ضخیم شده صندلی راحتی بهینه را در طول سفرهای طولانی تضمین می کند. صندلی کودک تاشو حسی مناسب برای خانواده میافزاید و به سالمندان این امکان را میدهد تا لذت سواری را با نوههای خود به اشتراک بگذارند.


پوشش رنگ الکتروفورتیک جذابیت زیبایی شناسی تریک ها را افزایش می دهد و در عین حال دوام بیشتری را می بخشد. صندوق عقب پلاستیکی فضای ذخیره سازی عملی را برای وسایل شخصی فراهم می کند و عملکرد تریک ها را کامل می کند.

تگ های محبوب: تریک های برقی برای سالمندان، چینی های برقی برای سالمندان تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه, baba driewiel, Kindergrootte driewiel, E برای سالمندان, Prettige driewiel, Voorskoolse driewiel, Trikes ارشد E
یک جفت: دوچرخه برقی سه چرخه
بعدی: دوچرخه برقی تریک
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
