دوچرخه برقی Fat Tire
معرفی محصول
| چرخ دنده ها | 7 سرعت |
| مواد قاب | فولاد کربن بالا |
| سایز چرخ | 20*4.0 |
| ولتاژ | 48V |
| منبع تغذیه | باتری لیتیومی |
| سیستم ترمز | ترمز دیسکی |
| ظرفیت باتری | 48V15A |
| زمان شارژ | 6h |
| موقعیت موتور | موتور هاب عقب |
| موقعیت باتری | باتری لوله پایین |
| عرض لاستیک | 20*4" |
| محل مبدا | گوانگدونگ، چین |
| نام تجاری | داتبائو |
| شماره مدل | DGCS-K12 |
| محدوده در هر توان | 31 - 60 کیلومتر |
| حداکثر سرعت | 30-50کیلومتر در ساعت |
| ست کاسه | ست کاسه مخصوص خودروهای برقی |
| ابزار | 5-مدل سرعت با شارژ USB، P68 ضد آب |
| روشن خاموش | عملکرد فرمان چراغ جلو بوقی سه در یک |
| اهرم ترمز | کانکتور ضد آب، اهرم ترمز خاموش |
| ترمزهای دیسکی | ترمزهای دیسکی مکانیکی ویژه برای خودروهای برقی جلو و عقب |
| زنجیر | زنجیر 120 قسمتی ضد زنگ مخصوص خودروهای برقی |
| چنگال جلو | چنگال جلوی ضربه گیر زرد روغن مخصوص ماشین های برفی |
| خط اصلی | خط یک تا هفت P68 ضد آب |
| تقویت کننده | یکپارچه 12-سنسور سرعت مغناطیسی |
| ساپورت پا | ضخیم شده برای وسایل نقلیه الکتریکی برفی |
| قابلیت ارائه | 9999 جعبه/جعبه در ماه |

با دوچرخه برقی پیشرفته Fat Tire ما، یک سواری قدرتمند و همه کاره که برای فتح زمین های مختلف با سبک و دقت طراحی شده است، به ماجراجویی نهایی بپردازید. این دوچرخه برقی با داشتن یک موتور چرخ پر سرعت 350 وات{2}} وات، محدوده سرعت هیجان انگیزی از 25 کیلومتر در ساعت تا 50 کیلومتر در ساعت هیجان انگیز را تضمین می کند و هر سفر را به یک کاوش هیجان انگیز تبدیل می کند.

لاستیکهای متمایز 20*4.0 مخصوص خودروهای الکتریکی، همراه با مجموعه کاسهای مخصوص خودروهای برقی، چه در خیابانهای شهر و چه در مسیرهای خارج از جاده حرکت میکنید، کشش و پایداری عالی را ارائه میدهند. قاب فولادی با کربن بالا، با وزن 33 کیلوگرم، تعادل کاملی بین قدرت و چابکی برقرار می کند و نوید یک تجربه سواری بادوام و در عین حال چابک را می دهد.

این دوچرخه که برای سفارشی سازی طراحی شده است از طیف رنگی متناسب با سبک شخصی شما پشتیبانی می کند و این اطمینان را می دهد که دوچرخه برقی Fat Tire شما فقط یک وسیله حمل و نقل نیست، بلکه بازتابی از شخصیت شماست. لوله صندلی از آلیاژ آلومینیوم، دسته افقی و گیره لوله صندلی به زیبایی براق دوچرخه کمک می کند و در عین حال دوام کلی دوچرخه را افزایش می دهد.
تگ های محبوب: دوچرخه برقی تایر چربی، تولید کنندگان دوچرخه برقی تایر چربی چین، تامین کنندگان، کارخانه, دوچرخه های الکترونیکی بزرگسالان, دوچرخه برقی بزرگسالان سبک وزن شهر, تایر چربی کوه برقی, دوچرخه الکترونیکی تاشو برای بزرگسالان, دوچرخه سواری جاده برقی بزرگ شده است, دوچرخه برقی 14 اینچی قابل حمل
یک جفت: دوچرخه برقی تایر چربی با
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید








