
دوچرخه های سه چرخ برقی
سفری انقلابی را با دوچرخه های سه چرخ برقی ما آغاز کنید، تلفیقی از قدرت، استقامت و طراحی متفکرانه که برای تعریف مجدد تجربه سواری شما ساخته شده است. در قلب این دوچرخههای نوآورانه، یک موتور 800 واتی قدرتمند قرار دارد که یک سواری هیجانانگیز و پویا را تضمین میکند که بدون زحمت...
معرفی محصول
| قدرت | 801-1000W |
| ولتاژ | 60V |
| نام تجاری | DAODEBAO |
| شماره مدل | XL-LHY |
| زمان شارژ (ساعت) | 7-9h |
| توانایی درجه | بزرگتر یا مساوی 25 درجه |
| مسافت پیموده شده رانندگی | 30-50کیلومتر |
| استفاده برای | مسافر |
| نوع بدن | باز کن |
| گواهینامه | Ce |
| مسافران | 3 |
| سیستم ترمز | درام جلو + درام عقب |
| اندازه لاستیک | 3.00-10 |
| کاهش وزن | 100-200 کیلوگرم |
| ظرفیت بار | 200-300 کیلوگرم |
| نوع رانندگی | برقی |
| محل مبدا | تیانجین چین |
| نام محصول | سه چرخه برقی |
| قدرت | 800W |
| باتری | باتری سرب اسید 60V20AH |
| حداکثر سرعت (کیلومتر در ساعت) | 25-30کیلومتر در ساعت |
| لاستیک | 3. 00-10 تایر خلاء |
| ترمز | ترمز درام جلو و عقب |
| کنترل کننده | 15 لوله |
| قاب | قاب فولاد |
| چراغ های جلو | چراغ جلو LED |
| بسته بندی و تحویل | |
| بندر | تیانجین، چین |
| قابلیت ارائه | 1000 تیغه / تیغه در هفته |


با استفاده از باتری فوقالعاده با دوام، با اضطراب برد خداحافظی کنید و سفر طولانیتری را بدون دردسر شارژ مجدد مکرر فراهم کنید. این سه چرخ ها که برای تمام فصول طراحی شده اند، مجهز به ضربه گیر و کاپوت هستند که محافظت بی نظیری در برابر عوامل ایجاد می کنند. باران یا برف، شما می توانید با اطمینان در محیط اطراف خود بدون به خطر انداختن راحتی یا ایمنی حرکت کنید.


دوچرخه های سه چرخ برقی ما رنگی شیک و سازگار با محیط زیست دارند که نشان دهنده تعهد به پایداری و زیبایی شناسی است. نمای بیرونی نه تنها چشم نواز است، بلکه بادوام نیز هست و این اطمینان را می دهد که دوچرخه شما برای سال های آینده یک موتور چرخان باقی می ماند.


این دوچرخه های سه چرخ برقی با قیمت رقابتی و از طریق فروش مستقیم کارخانه در دسترس هستند، ترکیبی بی نظیر از عملکرد، دوام و سبک را ارائه می دهند. اکنون پرس و جو کنید و سه چرخ برقی خود را سفارش دهید و به جنبش به سوی عصر جدیدی از تحرک بپیوندید که در آن قدرت، استقامت و طراحی متفکرانه برای تجربه سواری بی نظیری با هم تلفیق می شوند.
تگ های محبوب: دوچرخه های سه چرخ برقی، تولید کنندگان دوچرخه های سه چرخ برقی چین، تامین کنندگان، کارخانه, Fietsbroek vir kinders se fiets, Nie-giftige troeteldierbenodigdhede, Lae-koolstof elektriese fiets, Elektriese scooter unisex, baba speelgoed, Kindersfiets
یک جفت: 3 دوچرخه برقی ویلر
بعدی: دوچرخه برقی سه چرخه
ارسال درخواست
شما نیز ممکن است دوست داشته باشید
